חרבות ברזל - אתם/ן לא לבד

עמותת מפרקים צעירים משתתפים בצערם של אלה שאיבדו את היקר להם מכל, שולחים איחולי החלמה לפצועים ותפילה עבור החטופים והחיילים שישובו הביתה לשלום.

תרומתכם להמשך וחיזוק פעילות העמותה נדרשת, בקרוב נצא לדרך עם כרטיס חבר. מתי? איך זה יעבוד? סבלנות, ממש עוד מעט נצא עם פרסום נרחב. שווה לחכות.

היכונו, היכונו, היכונו, קו חם - מענה אנושי, קשוב כתמיכה ראשונית, הניתן ע"י מתנדבים מתוך עמותת מפרקים צעירים שעברו הכשרה, יוצא לדרך ממש בקרוב. פרטים נוספים ממש מעבר לפינה.

אובאיטיס (Uveitis), דלקת הענביה

שם כללי למחלה דלקתית המערבת את אחד מחלקי הענביה (אובאה) שהינה החלק הפנימי של העין (מצויה בין הלובן לרשתית). נחלקת לקדמית (השכיח ביותר), אמצעית, אחורית, יכולה להופיע בכל אחד מחלקים אלו אן בכולם גם יחד, ויכולה גם להופיע במערבת את הלובן הקדמי ו/או האחורי.
לכל אחד מהחלקים יש את הסימפטומים שלו, יכולים להופיע כחלק או כולם יחד, כמו כן יכולה להיות מעורבות של עין אחרת או שתי העיניים. אובאיטיס יכולה להופיע במחלות דלקתיות אוטואימוניות כמו מחלות בהן תאי מערכת החיסון עובדת ביתר כמו בכצ'ט, סרקואידוזיס, זאבת, דלקת מפרקים שגרונתית, דלקת מפרקים פסוריאטית, קרוהן, קוליטיס ועוד.

תרומה לעמותת מפרקים צעירים

תרומתכם תאפשר לעמותה להמשיך ולסייע לחולים בשיפור איכות חייהם, בהעלאת המודעות למחלות מפרקים ובמתן תקווה להתמודדות עם המחלה.
אנו מודים לכל אחד אשר יכול לתמוך על מנת להמשיך ולעזור לחולי דלקות מפרקים ולבני משפחותיהם.
פעילות העמותה מתאפשרת הודות לתרומות הציבור. תרומתכם תתקבל בברכה ובתודה מקרב לב.
העמותה מוכרת כמלכ"ר וכמוסד ציבורי ותרומותיה פטורות ממס לפי סעיף 46א' לפקודת המס

ניתן לתרום גם באמצעות העברה בנקאית

בנק מזרחי טפחות, סניף כרמל- 449, ח-ן 267434.

הרשמה לניוזלטר

הניוזלטר שלנו משאיר אותך בעניינים :) כל המידע המקצועי ומידע בנושא פעילויות הנוגעות לך במקום אחד!  
* שימו לב: יש להרשם עם המייל הפרטי מאחר וכתובות מייל במקומות עבודה או מוסדות ממשלתיים נחסמים מקבלת הדיוור

התחברות לעמותה