חרבות ברזל - אתם/ן לא לבד

עמותת מפרקים צעירים משתתפים בצערם של אלה שאיבדו את היקר להם מכל, שולחים איחולי החלמה לפצועים ותפילה עבור החטופים והחיילים שישובו הביתה לשלום.

תרומתכם להמשך וחיזוק פעילות העמותה נדרשת, בקרוב נצא לדרך עם כרטיס חבר. מתי? איך זה יעבוד? סבלנות, ממש עוד מעט נצא עם פרסום נרחב. שווה לחכות.

היכונו, היכונו, היכונו, קו חם - מענה אנושי, קשוב כתמיכה ראשונית, הניתן ע"י מתנדבים מתוך עמותת מפרקים צעירים שעברו הכשרה, יוצא לדרך ממש בקרוב. פרטים נוספים ממש מעבר לפינה.

בדיקת מעבדה: כימיה בדם

בדיקות דם כימיות, הינן בדיקות שגרתיות הניתנות גם לאדם בריא על מנת לקבל מדדים שונים, רוב רשימת בדיקת הדם הכימית היא אוטומטית במערכות השונות בקופות החולים. כאן מובאות דוגמאות בלבד כמו בדיקת סוכר (Glucose, ריכוז הסוכר בדם), אוריאה (Urea, על מנת לבדוק תפקודי כליות), קריאטינין (Creatinine, תוצר הלוואי של חילוף החומרים ברקמת השריר, גם עבור תפקודי כליות), בדיקת נתרן (Sodium), אשלגן (Potassium), כלוריד (Chloride), אלבומין (Albumin, חלבון הנוצר בכבד, חלק מתפקוד הכבד וכליה), סידן (Calcium, עוזר לאבחון מחלות כמו בלוטת יותרת התריס, כליה, אבנים בדרכי השתן, סיבות אפשריות להתכווצויות שרירים ועוויתות), זרחן (Phosphorus, אם יש חשד בבעיה בתפקוד הכליות / בלוטת תריס / בלוטת יותרת התריס), חומצה אורית (Uric Acid, כשעולה חשד לגאוט (ראה ערך במילון), אבנין בכליות, מעקב אחר טיפול כימותרפי או אחרי הקרנות), אלאנין טרנסאמינאז (ALT, GPT, ריכוז אנזים שברובו פועל בכבד – חשוב לעשותו בעיקר בנטילת תרופות מסויימות העלולות לפגוע בתפקודי הכבד) ועוד.

תרומה לעמותת מפרקים צעירים

תרומתכם תאפשר לעמותה להמשיך ולסייע לחולים בשיפור איכות חייהם, בהעלאת המודעות למחלות מפרקים ובמתן תקווה להתמודדות עם המחלה.
אנו מודים לכל אחד אשר יכול לתמוך על מנת להמשיך ולעזור לחולי דלקות מפרקים ולבני משפחותיהם.
פעילות העמותה מתאפשרת הודות לתרומות הציבור. תרומתכם תתקבל בברכה ובתודה מקרב לב.
העמותה מוכרת כמלכ"ר וכמוסד ציבורי ותרומותיה פטורות ממס לפי סעיף 46א' לפקודת המס

ניתן לתרום גם באמצעות העברה בנקאית

בנק מזרחי טפחות, סניף כרמל- 449, ח-ן 267434.

הרשמה לניוזלטר

הניוזלטר שלנו משאיר אותך בעניינים :) כל המידע המקצועי ומידע בנושא פעילויות הנוגעות לך במקום אחד!  
* שימו לב: יש להרשם עם המייל הפרטי מאחר וכתובות מייל במקומות עבודה או מוסדות ממשלתיים נחסמים מקבלת הדיוור

התחברות לעמותה